Наш ліцей

licey-1.ho.ua

Наказний Микола Олексійович - директор технічного ліцею м.Дніпродзержинська, вчитель української мови і літератури. Доктор педагогічних наук. Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Відмінник освіти України. Науковий кореспондент Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України, учасник Міжнародної науково-практичної конференції “Педагогіка і психологія професійної освіти: результати досліджень та перспективи”. Дипломант VI, VII, XI Міжнародних виставок навчальних закладів “Сучасна освіта в Україні – 2003, 2004, 2008”. Нагороджений Почесною грамотою МОіН України, відзнакою “За заслуги перед містом” ІІІ та ІІ ступеня, відзнаками міського голови м. Дніпродзержинська.

На сучасному етапі технічний ліцей  №1 м. Дніпродзержинська:

– Науково-практичний центр Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України з проблем неперервної професійної освіти на громадських засадах;

– складова науково-навчально-виробничого комплексу "Прометей" при Дніпродзержинському державному технічному університеті;

– базовий навчальний заклад міста з питань розробки науково-методичного комплексу з математики, фізики та інформатики.

– переможець Всеукраїнських олімпіадах усіх рівнів, конкурсів МАН України, турнірів, змагань та творчих акцій.

Педагогічний колектив технічного ліцею активно пропагує досвід своєї роботи:

На рівні області:

– проведення семінарів-практикумів для керівників міських (районних) методичних об'єднань вчителів математики та фізики загальноосвітніх навчальних закладів;

– участь в обласних педагогічних ярмарках, конкурсах, виставках.

На Всеукраїнському рівні:

– створення авторської моделі профільного навчання педагогічного колективу технічного ліцею та її успішна презентація на XXI Міжнародній виставці "Сучасна освіта в Україні 2008". У номінації "Школа майбутнього стратегічний напрям розвитку освітнього середовища" ліцей нагороджений срібною медаллю.

– участь в Міжнародних виставках "Сучасна освіта в Україні" (2001-2009рр.)

– участь в Міжнародній виставці-презентації “Сучасні навчальні заклади – 2010”

– участь у підготовці відеопрезентації закладу в програмі Всеукраїнського семінару "Школа педагогічної майстерності"

– участь у виставці-презентації “Інноватика в освіті України” (Київ, 2009р.)

– створення авторської моделі Наукового товариства технічного ліцею та її успішна презентація на Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу модель наукового товариства учнів Малої академії наук України (Грамота Міністерства освіти і науки України).